O nas

Co możemy Ci zaoferować? Właściwie wszystko czego potrzebujesz! Powierzchnia naszej Galerii Biurowej to ponad 2000 m2! Każdy centymetr zagospodarowaliśmy tak, aby Twoje zakupy były czystą przyjemnością. A to wszystko w samym centrum Płocka, na Granicznej 46.

Wspólnie wyposażymy Twoje biuro, doradzimy który laminator sprosta potrzebom i która niszczarka będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Zadbamy również o komfort Twojej pracy, oferując wyjątkowe produkty ergonomiczne. Tusze, tonery, najlepszy jakościowo papier? Obiecujemy, że zaskoczymy Cię szerokim asortymentem produktów biurowych i szkolnych.

Masz dzieci? To świetnie! Nasze regały uginają się pod ciężarem kredek, farb i plasteliny we wszystkich kolorach tęczy. Za działem plastycznym kryje się cała armia zeszytów, długopisów i ołówków. Jak szkolne zakupy to tylko w naszej Galerii Biurowej! Od plecaka, przez lunchbox, aż do piórników, flamastrów i odlotowych gumek do ścierania. 

Podążamy za trendami i wiemy co w trawie piszczy, dlatego zawsze, jako jedni z pierwszych, mamy w sprzedaży kultowe produkty!  A dział kreatywny? To nasza duma. Wystarczy jedna wizyta w tym miejscu, a Twoja głowa przepełni się mnóstwem pomysłów i inspiracji na rękodzieło. Jak o inspiracjach mowa to koniecznie zapoznaj się z ofertą gadżetów.

Statuetki na każdą okazję, galanteria skórzana, długopisy, pióra i to wszystko z możliwością personalizacji! Daj nam pomysł, a my damy Ci gotowy produkt! Specjalizujemy się w produkcji pieczątek i gadżetów reklamowych. Zrobimy kubek z logo Twojej firmy, ale na tym samym kubku umieścimy również Wasze rodzinne zdjęcie. Nic co drewniane obce nam nie jest – to z tego materiału tworzymy niepowtarzalne różności na każdą okazję! Maszyny laserowe działają u nas wartko i czekają na kolejne produkcje – niezależnie od tego czy będzie to grawer na jednym długopisie, czy na tysiącu sztuk. Damy radę!

Od 15 lat na lokalnym rynku, z niezliczoną ilością nagród za partnerstwo i liczne współprace, Galeria Biurowa mocno rozwinęła skrzydła i urosła w siłę. Dlatego z roku na rok staramy się zaskoczyć Was czymś nowym. Punkt usługowy ksero to nasza nowość! Drukuj, kseruj, skanuj i opraw swoją pracę dyplomową szybko i sprawnie! Tyle możliwości w jednym miejscu… to czyste szaleństwo! Przyjdź i przekonaj się sam, zapraszamy!