Akcja szkolna #powrótzklasą wystartowała! A w niej cała masa promocji!

Już 1 sierpnia rusza tegoroczna akcja szkolna #powrótzklasą! Zaplanowaliśmy dla Was mnóstwo promocji i rabatów, ale nie zapomnieliśmy też przygotować czegoś extra dla grupowiczów! Gazetka szkolna obowiązuje od 01.08.2022 do 10.09.2022.
 
Robiąc zakupy szkolne w naszej Galerii Biurowej:
  • dostaniesz darmowy plan lekcji przy kasie + dodatkowo możesz pobrać je (aż 8 wersji do wyboru!) z naszej strony i wydrukować
  • przy zakupie tornistra szkolnego kredki Bambino dostaniesz gratis!
  • w dniach 1.08 – 10.09 skorzystasz z kuponu rabatowego -20% na (wybrany asortyment szkolny), który możesz wyciąć z gazetki szkolnej
  • przy zakupie plasteliny i farb marki Oxford dostaniesz lizaka gratis
  • robiąc zakupy szkolne z dzieckiem, w każdą sobotę w dniach od 1.08 – 10.09 możesz wziąć udział w konkursie na hali sprzedaży ,,1,2,3 niespodziankę szkolną wyciągasz Ty!”
Zaplanowaliśmy również konkurs, w którym do wygrania będzie wyprawka szkolna. Po ogłoszeniu wyników, specjalnie dla Was zrobimy KONKURS BIS, tym razem tylko dla członków grupy na fb KUPUJĘ W PREMIUM!
 
Na tym nie koniec! Będąc członkiem grupy możesz skorzystać z dodatkowej promocji – zrób zakupy szkolne za minimum 100 zł brutto, pokaż post promocyjny sprzedawcy (post z kuponem pojawi się 01.08) i zgarnij piórnik saszetkę gratis!

Zaproś do grupy swoją przyjaciółkę, koleżankę i znajomą z pracy. Im nas więcej, tym lepiej! #tosięopłaca
 
Pamiętajcie, że robiąc zakupy w naszym sklepie online powyżej 200 zł, dowóz na terenie Płocka jest GRATIS!