Dzień Dziecka w Galerii Biurowej Partner Premium!

29-go maja zorganizowaliśmy Dzień Dziecka w naszej Galerii Biurowej! W to sobotnie popołudnie daliśmy porwać się wspólnej zabawie! W rytm wesołej muzyki łapaliśmy pierwsze promienie słońca w specjalnie przygotowanej strefie przed wejściem.

Postacie z bajki Psi Patrol dopingowały dzieci w tworzeniu prac plastycznych na konkurs pt. ,,Moje wymarzone wakacje’’. Wybór zwycięzcy okazał się na tyle trudny, że przyznaliśmy aż trzy dodatkowe nagrody!

Plac przed wejściem do naszej Galerii Biurowej pokrył się kolorowymi rysunkami naszych małych artystów. Ten widok cieszył wszystkich jeszcze przez kilka dni, wywołując uśmiechy zarówno nasze, jak i naszych klientów.

Dzieci chętnie ustawiały się w kolejce do malowania twarzy. Kotek, piesek, a może motylek?

Jednak najwięcej radości sprawiło dzieciom puszczanie baniek XXL. Gość specjalny – Bawidełko, które wspierało nas tego dnia, genialnie poradziło sobie w roli animatora. Dzieci miały prawdziwy ubaw – biegały i skakały próbując złapać wszystkie mydlane bańki!

Dla naszych gości przygotowaliśmy słodki poczęstunek i prezenty niespodzianki. Wszystkie dzieci – te mniejsze i większe, dostały od nas dyplom oraz upominek.

To był naprawdę cudowny dzień, pełen radości i pozytywnej energii. Pomimo zmiennej pogody, która płatała nam figle, gości nie brakowało. Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia wkrótce!